Coaching Biznesowy

„Pomysły są powszechnym towarem.
Wprowadzanie ich w życie nie jest.”

Michael Dell

Spis treści

Coaching Biznesowy – kiedy warto skorzystać?

Coaching Biznesowy - pakiety cenowe

Zamów online lub skontaktuj się ze mną

Pakiet Biznes Plan UP/BGK

W ramach tego pakietu przygotowuję część merytoryczną biznes planu dla potrzeb uzyskania dofinansowania z Urzędu Pracy na otwarcie firmy lub pożyczki „Wsparcie w starcie” w Banku Gospodarstwa Krajowego (opis przedsięwzięcia, analiza rynku, finanse, konkurencja, analiza SWOT), oczywiście po uprzedniej sesji telefonicznej czy web meetingowej oraz dostarczeniu materiałów informacyjnych, którymi dysponujesz.

1000 PLN

W tym 1 godzinna sesja coachingowa

Pakiet Start-up

W ramach tego pakietu oferuję wsparcie w przekuciu pomysłu na działającą firmę, przygotowaniu do pozyskania zewnętrznego finansowania (dotacje, dofinansowania rządowe i lokalne, praca z Aniołami Biznesu i funduszami VC, crowdfunding i crowdsharing). W ramach tego pakietu tworzę teaser inwestycyjny oraz Elevator Pitch dla Twojego pomysłu lub firmy. Nasza wspólna praca opierać się będzie na sesjach coachingowych (telefon, web meeting, spotkanie fizyczne w Warszawie) oraz wymagać będzie dostarczenia mi wszystkich materiałów informacyjnych, którymi dysponujesz.

1900 PLN

w tym 4 godziny coachingu – ewentualne dodatkowe godziny płatne dodatkowo

Pakiet Managment

W ramach tego pakietu oferuję wsparcie w Twoim rozwoju jako managera Twoje firmy (lub managera w korporacji). Pomogę znaleźć drogę i zaplanować działania, dzięki którym staniesz się skuteczniejszym managerem i które pozwolą przełamać blokady w Twoim rozwoju i w rozwoju firmy, którą zarządzasz. Nasza wspólna praca opierać się będzie na sesjach coachingowych (telefon, web meeting, spotkanie fizyczne w Warszawie).

2000 PLN

w tym 10 godzin coachingu

Coaching na godziny:
sesja godzinna: 250 zł,
4 sesje godzinne: 900 zł,
8 sesji godzinnych: 1600 zł

Projekty niestandardowe:
Zadzwoń, wspólnie ustalimy zakres i wartość projektu!

Jak to działa?

  1. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij maila lub zadzwoń pod numer (+48) 508 155 341. Jeśli nie odbiorę tzn. że właśnie prowadzę sesję – wyślij sms-a, a oddzwonię gdy tylko będę mógł.
  2. Otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia, danymi do dokonania płatności, propozycją terminu pierwszej sesji coachingowej i prośbą o przesłanie materiałów, jeśli są niezbędne w danym pakiecie. Aby nasza pierwsza sesja coachingowa była jak najbardziej wydajna, ważne jest aby materiały dotarły do mnie na co najmniej 24h przed sesją.
  3. W uzgodnionym wspólnie terminie odbędziemy sesję coachingową, jedyną lub pierwszą z serii – w zależności od wybranego pakietu.
  4. Gdy ustalimy kierunek Twojego działania, przygotuję dla Ciebie dokumenty (jeśli dany pakiet je w sobie zawiera).
  5. W każdej chwili możesz, w wyniku pracy ze mną, podjąć decyzję o zmianie charakteru sesji z Coachingu Biznesu na Coaching Kariery lub Coaching Osobisty – cena pojedynczej sesji jest taka sama.

Czego możesz oczekiwać ode mnie?

  • Pełnego zaangażowania i skupienia na Tobie i Twoich potrzebach
  • Wykorzystania w pracy z Tobą całej mojej wiedzy i bogatego doświadczenia w zarządzaniu, prowadzeniu biznesu i pozyskiwaniu inwestorów
  • Pełnej dyskrecji i zachowania w tajemnicy zarówno Twoich danych osobowych, informacji poufnych dotyczących Twojego pomysłu biznesowego czy firmy, jak i samego faktu naszej współpracy.

Porozmawiajmy o Twojej karierze

Zadzwoń lub skontaktuj się ze mną za pomocą formularza – ustalimy, jak mogę Ci pomóc w realizacji Twoich celów zawodowych i życiowych. Nie zwlekaj z decyzją, nadchodzi Twój czas na działanie!