Coaching kariery

„Definicją szaleństwa jest robienie w kółko
tego samego i oczekiwanie za każdym razem
innych rezultatów”

Albert Einstein

Spis treści

Coaching Kariery – dlaczego warto z niego skorzystać?

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z coachingu kariery.
Oto kilka korzyści, które możesz uzyskać w trakcie tego procesu:

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalnie
stworzone C.V. i list motywacyjny?

W Internecie natkniesz się na wiele ogłoszeń, których autorzy za kilkadziesiąt złotych zobowiążą się przygotować Twoje C.V. W wielu wypadkach oznaczać to jednak będzie przełożenie informacji zawartych w Twoim dotychczasowym życiorysie do kolorowego, mniej lub bardziej udanego graficznie formatu. Czy to ułatwi Ci zdobycie wymarzonej posady? No coż…czasami może wręcz zaszkodzić!

Poniżej tylko kilka podstawowych przykładów, dla których warto zlecić zbudowanie swojego życiorysu i listu motywacyjnego profesjonalistom z odpowiednio dużym doświadczeniem rekrutacyjnym?  Poniżej tylko kilka przykładów Taka inwestycja to zaledwie ułamek Twojej pierwszej pensji w nowej pracy!

ATS - system rekrutacyjny

Przede wszystkim warto wiedzieć, że wiele firm korzysta z systemów typu ATS (Applicant Tracking System), który automatyzuje proces wstępnej selekcji.

Aby system mógł zadziałać, musi przede wszystkim precyzyjnie odczytać C.V. – zdarza się, że źle dobrane kolory tła w połączeniu z wymyślnymi czcionkami i przekombinowanym układem graficznym czynią taki życiorys nieczytelnym dla oprogramowania!

Dalej – ATS (podobnie jak żywi rekruterzy) bazuje na poszukiwaniu w aplikacji słów-kluczy, istotnych dla danego stanowiska. Dopiero ich odnalezienie i odpowiednie rozmieszczenie w życiorysie daje możliwość uzyskania odpowiedniej ilości punktów i przejścia do dalszego etapu rekrutacji.

Najważniejsze! – rekruter poświęca na wstępną analizę życiorysu zaledwie od kilku do kilkudziesięciu sekund.

Dlatego nie należy mu tego procesu utrudniać nieprzemyślanie zbudowanym układem graficznym, jakkolwiek atrakcyjnie by on nie wyglądał. Życiorys ma pozwolić w jak najkrótszym czasie zorientować się rekruterowi, czy osoba za nim się kryjąca posiada doświadczenie i umiejętności adekwatne do stanowiska i typu organizacji, dla której prowadzone są działania rekrutacyjne.

Prowadziłem setki, jeśli nie tysiące projektów rekrutacyjnych – wiem, jak zbudować życiorys, który potrafi to uczynić.

Coaching Kariery - pakiety cenowe

Zamów online lub skontaktuj się ze mną

Pakiety Podstawowe

Pakiet Podstawowy:

350 PLN
 • C.V.
 • list motywacyjny (j. polski)
 • 1 x 45 minutowa sesja coachingowa

Pakiet Podstawowy PLUS

550 PLN
 • C.V. w specjalnie dobranym szablonie graficznym
 • list motywacyjny (j. polski + j. angielski)
 • 1 x 45 minutowa sesja coachingowa
Bestseller

Pakiety Optymalne

Pakiet Optymalny

850 PLN
 • C.V. w specjalnie dobranym szablonie graficznym
 • list motywacyjny (j. polski)
 • analiza i sugestie dotyczące zawodowych profili LinkedIn/Facebook/Instagram
 • 2 x godzinna sesja coachingowa przygotowująca wstępnie do rozmowy kwalifikacyjnej

Pakiet Optymalny Plus

1100 PLN
 • C.V. w specjalnie dobranym szablonie graficznym
 • list motywacyjny (j. polski + j. angielski)
 • analiza i sugestie dotyczące zawodowych profili LinkedIn/Facebook/Instagram
 • 2 x godzinna sesja coachingowa przygotowująca wstępnie do rozmowy kwalifikacyjnej(do wyboru: w języku polskim lub angielskim)

Pakiety Coachingowe

Pakiet Coachingowy

1900 PLN
 • C.V. w specjalnie dobranym szablonie graficznym
 • list motywacyjny (j. polski + j. angielski)
 • analiza i sugestie dotyczące zawodowych profili LinkedIn/Facebook/Instagram
 • 6 x godzinna sesja coachingowa (do wyboru: w języku polskim lub angielskim)

Coaching na godziny

Pakiety godzinowe do wyboru
 • sesja godzinna: 250 zł
 • 4 sesje godzinne: 900 zł
 • 8 sesji godzinnych: 1600 zł

Który pakiet mam wybrać dla siebie?

To zależy od kilku elementów – poniżej zestaw pytań, na które warto szczerze odpowiedzieć i, w zależności od wyniku, wybrać odpowiedni pakiet. Poniżej moje sugestie – nie traktuj ich jako sztywne zasady, a jedynie podpowiedzi. Zawsze możesz wybrać najpierw pakiet bez coachingu lub z mniejszą ilością godzin, a później – w miarę potrzeb – umówić się na większą liczbę sesji coachingowych.

Chcę kontynuować karierę w mojej specjalności, interesuje mnie lepiej płatna praca na tym samym stanowisku / wyższe stanowisko / bardziej prestiżowa lub rozwojowa firma (dotyczy specjalistów i średniego szczebla managerskiego).

Pakiet Podstawowy/Podstawowy Plus
lub Optymalny/Optymalny Plus

Chcę zmienić specjalizację / dział w ramach firmy, w której pracuję, spróbować czegoś nowego, ale w znanym mi otoczeniu.

Pakiet Optymalny/Optymalny Plus

Chcę wprowadzić moją karierę na zupełnie nowe tory – nowa specjalność, nowy zawód, nowa branża, nowa firma, może nawet nowe miasto czy kraj.

Pakiet Optymalny/Optymalny Plus
lub Pakiet Coachingowy

Jestem Prezesem/Dyrektorem Pionu, rozważam zmianę pracodawcy lub nagle straciłem pracę.

Pakiet Coachingowy

Potrzebuję dogłębnej zmiany, mam dość mojego obecnego życia zawodowego, chcę odejść z korporacji, otworzyć własną firmę, zaangażować się w start-up lub zostać wolontariuszem.

Pakiet Coachingowy

Jak to działa?

 1. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij maila lub zadzwoń pod numer (+48) 508 155 341. Jeśli nie odbiorę tzn. że właśnie prowadzę sesję – wyślij sms-a, a oddzwonię gdy tylko będę mógł.
 2. Otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia, danymi do dokonania płatności, propozycją terminu pierwszej sesji coachingowej i prośbą o przesłanie aktualnego C.V., listu motywacyjnego i linków/scanów/screenów ogłoszeń, które Cię interesują. Jeśli nie masz aktualnych dokumentów, poproszę Cię o wypełnienie załączonego kwestionariusza. Aby nasza pierwsza sesja coachingowa była jak najbardziej wydajna, ważne jest aby Twoje dokumenty lub wypełniony kwestionariusz dotarły do mnie na co najmniej 24h przed sesją.
 3. W uzgodnionym wspólnie terminie odbędziemy sesję coachingową, jedyną lub pierwszą z serii – w zależności od wybranego pakietu.
 4. Gdy ustalimy kierunek Twojego działania, przygotuję dla Ciebie nowe C.V., list lub listy motywacyjne oraz zasugeruję ewentualne zmiany na Twoim profilu LinkedIn oraz zbudujemy Plan Twoich działań.
 5. Jeśli zdecydujesz się na pakiet z większą ilością godzin coachingowych, przygotuję Cię do rozmów kwalifikacyjnych oraz dokonamy analizy rozmów, które w międzyczasie odbędziesz oraz reakcji rynku na Twoje działania i wprowadzimy niezbędne korekty.
 6. W każdej chwili możesz, w wyniku pracy ze mną, podjąć decyzję o zmianie charakteru sesji z Coachingu Kariery na Coaching Biznesu lub Coaching Osobisty – cena sesji jest taka sama.

Czego potrzebuję od Ciebie?

 • Aktualnego C.V. lub, jeśli go nie posiadasz, wypełnienia kwestionariusza, który Ci prześlę oraz przykładowego listu motywacyjnego, który ostatnio wysłałeś aplikując na stanowisko identyczne lub podobne do tego, które Cię interesuje
 • Przykładów konkretnych stanowisk (ogłoszeń o pracę), na które chcesz aplikować
 • Otwartej głowy i motywacji do pracy nad zdobyciem pracy

Czego możesz oczekiwać ode mnie?

 • Pełnego zaangażowania i skupienia na Tobie i Twoich potrzebach
 • Wykorzystania w pracy z Tobą całej mojej wiedzy i bogatego doświadczenia w branży
 • Pełnej dyskrecji i zachowania w tajemnicy zarówno Twoich danych osobowych, jak i samego faktu naszej współpracy

Porozmawiajmy o Twojej karierze