Coaching Osobisty

„Jeśli sądzisz, że potrafisz, to masz rację.
Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – to również masz rację.”

Henry Ford

Spis treści

Coaching Osobisty (Life Coaching) – kiedy warto skorzystać?

Czy coaching osobisty to psychoterapia?

Niekiedy dwa te nurty wsparcia ludzi w ich życiu zazębiają się, a postawienie jednoznacznej granicy jest bardzo trudne. Pokuszę się o pewną generalizację: psychoterapia w większym stopniu pomaga zrozumieć dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy, zaś coaching w większym stopniu skupia się na tym jak mamy dotrzeć tam, gdzie chcemy dojść. Jeśli w trakcie naszych sesji uznam (lub wspólnie dojdziemy do takiego wniosku), że większą pomocą będzie służyć Ci psychoterapia, to taką sugestię na pewno ode mnie otrzymasz.

Coaching Osobisty - pakiety cenowe

Nie dzielę coachingu osobistego na poddziały – jedyne, czego będę od Ciebie wymagał to próby określenia, czemu chciałbyś poświęcić każdą naszą sesja oraz budowania i realizowania planów działania, które będą wynikiem naszych spotkań. 

Coaching Pakiet Podstawowy

480 PLN

2 x godzinna sesja coachingowa

Coaching Pakiet Optymalny

900 PLN

4 x godzinna sesja coachingowa

Coaching Pakiet Rozszerzony

1600 PLN

8 x godzinna sesja coachingowa

Coaching na godziny

250 PLN

1 x godzinna sesja coachingowa

Zamów online lub skontaktuj się ze mną

Jak to działa?

  1. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij maila lub zadzwoń pod numer (+48) 508 155 341. Jeśli nie odbiorę tzn. że właśnie prowadzę sesję – wyślij sms-a, a oddzwonię gdy tylko będę mógł.
  2. Otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia, danymi do dokonania płatności i propozycją terminu pierwszej sesji coachingowej.
  3. W uzgodnionym wspólnie terminie odbędziemy sesję coachingową, jedyną lub pierwszą z serii – w zależności od wybranego pakietu. Nasza wspólna praca opierać się będzie na sesjach coachingowych (telefon, web meeting, spotkanie fizyczne w Warszawie).
  4. Gdy ustalimy kierunek Twojego działania, przygotuję dla Ciebie dokumenty (jeśli dany pakiet je w sobie zawiera)
  5. W każdej chwili możesz, w wyniku pracy ze mną, podjąć decyzję o zmianie charakteru sesji z Coachingu Osobistego na Coaching Biznesu lub Coaching Kariery – cena pojedynczej sesji jest taka sama.

Czego możesz oczekiwać ode mnie?

  • Pełnego zaangażowania i skupienia na Tobie i Twoich potrzebach
  • Wykorzystania w pracy z Tobą całej mojej wiedzy i bogatego doświadczenia życiowego i doświadczenia w budowaniu planów rozwoju osobistego
  • Pełnej dyskrecji i zachowania w tajemnicy zarówno Twoich danych osobowych, informacji poufnych dotyczących Twojego życia, jak i samego faktu naszej współpracy.

Porozmawiajmy o Twojej karierze