O mnie

Witaj!

Skoro tu jesteś, to zapewne podjąłeś lub podjęłaś decyzję o zainwestowaniu w siebie. Bardzo mnie to cieszy – jak powiedział Warren Buffet, „Inwestowanie w siebie to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić”. Zapewne jednak chcesz dowiedzieć się czegoś o człowieku, któremu może tylko zlecisz napisanie profesjonalnego C.V., ale może też powierzysz mu swoje tajemnice, lęki, niepewności i obawy, licząc na to, że pomoże Ci je przezwyciężyć. 

Jak już wiesz, zajmuję się coachingiem kariery, biznesu i rozwoju osobistego. Moja historia zawodowa to bogate w ciekawe doświadczenie pole, z którego z przyjemnością zbieram plony w postaci wiedzy o biznesie i o człowieku. Ukończyłem socjologię i mam za sobą kilkuletni okres pracy naukowej na styku nauk społecznych i biznesu.

 

 

W trakcie mojej 30-letniej kariery zarządzałem działami Human Resources w międzynarodowych korporacja w Polsce i za granicą, pracowałem jako headhunter w firmach Executive Search, byłem trenerem biznesu, konsultantem i coachem, uruchomiłem kilka start-upów w różnych branżach i zarządzałem nimi, prowadziłem agencję marketingową, organizowałem eventy, tłumaczyłem z języka angielskiego na polski i odwrotnie, byłem copywriterem. Wiele z tych zajęć uprawiam do dziś.

Przede wszystkim jednak uczyłem się jak wpływać na ludzi, by uwolnić ich potencjał, pozwolić im stać się najlepszą możliwą wersją siebie i osiągnąć szczyty swoich możliwości…a potem je przekroczyć.

Moja obietnica
wobec naszej współpracy:

  • Potraktuję Twoją karierę, biznes i życie jak swoje – zajmę się nimi z pasją, energią i poświęceniem, by pomóc Ci nadać im kształt, który będzie źródłem Twojej dumy
  • Nigdy nie skrytykuję Twoich myśli i pragnień – pomogę Ci upewnić się, że naprawdę chcesz osiągnąć cele, które mi przedstawisz i wesprę Cię w znalezieniu dróg ich realizacji
  • W naszej pracy wykorzystam całą moją wiedzę i doświadczenie, które udało mi się zdobyć
  • Cokolwiek mi powiesz lub przekażesz, otoczone będzie tajemnicą. Po zakończeniu naszej współpracy wszelkie wrażliwe informacje zostaną przeze mnie usunięte z moich nośników elektronicznych, a wydruki zniszczone. Przetwarzaniu poddane będą wyłącznie dane niezbędne do udokumentowania przychodu (faktury).

 

Czego nie możesz
spodziewać się po mnie:

  • Poza etapem tworzenia zamówionych przez Ciebie dokumentów (C.V., list motywacyjny, teaser inwestycyjny, biznes plan), nie powiem Ci co konkretnie masz robić i jak masz postępować – to zawsze będzie (i powinna być) wyłącznie Twoja decyzja. Pomogę Ci za to położyć na stole alternatywne rozwiązania i dokonać ich analizy
  • Nie zagwarantuję Ci, że zdobędziesz wymarzoną pracę, Twoja firma osiągnie sukces, a Twoje życie stanie się pasmem szczęścia – to Twoje zadanie, a ja jestem tu po to, by Cię w tej drodze wspierać, motywować i pomagać Ci uporządkować myśli i zadania. Za to razem możemy zrobić jak najwięcej, by osiągnąć to, co jeszcze wczoraj było Twoim marzeniem, a teraz stało się celem.

Poznajmy się

Człowiek bez świata prywatnego rzadko jest dopełniony. Moją pasją jest fotografia B&W, muzyka, filmy, koty, podróże i samochody „youngtimer”. Kolejność dowolna.


Skoro już się trochę znamy – zadzwoń lub napisz, umówmy się na sesję coachingową i otwórzmy okno w Twoim świecie. Zaczerpniesz głęboko powietrza i zmienisz siebie. A przy okazji świat.

Do usłyszenia!